Ułatwienia dostępu

18 czerwca 2026 r. w ogrodzie szkolnym odbyła się zabawa integracyjna pod hasłem „Jestem uczniem – szkołę znam, umiem dużo zrobić sam”. Wydarzenie było okazją do wspólnej zabawy, integracji oraz rozwijania samodzielności uczniów. Dzieci aktywnie uczestniczyły w różnorodnych zadaniach i zabawach dostosowanych do swoich możliwości oraz zainteresowań. Jednym z punktów programu był quiz sprawdzający wiedzę uczniów na temat nauczycieli i pracowników szkoły, który cieszył się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem uczestników. Wiele radości dostarczyły również wspólne zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej Klanza, sprzyjające współpracy, integracji oraz budowaniu pozytywnych relacji między uczniami.

Organizatorki: Renata Odelska-Kilańska, Karolina Szewczak