Ułatwienia dostępu

Dzisiaj uczniowie klas 1b i 1c uczestniczyli w wycieczce do Parku Bajek w Dębskiej Kuźni. Dzieci spacerowały po malowniczym parku, podziwiając sceny i postacie znane z najpopularniejszych baśni i legend. Nie zabrakło również czasu na wspólną zabawę oraz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Następnie uczniowie odwiedzili mini zoo, gdzie z zainteresowaniem obserwowali zwierzęta i poznawali ciekawostki na ich temat. Na zakończenie wycieczki wszyscy z apetytem zjedli pyszne lody.

Wyjazd dostarczył dzieciom wielu pozytywnych emocji i był doskonałą okazją do integracji, nauki poprzez zabawę oraz spędzenia czasu w otoczeniu przyrody.

Anna Szepela i Beata  Górska